Тут ви можете дізнатись, як оплатити та отримати приправи суперфуди з ламінарії "МАЙСТЕР ЙОДА" - продукти багаті на йод.

Доставка товарів по Україні відбувається зручним для вас способом, за допомогою операторів доставки - таких як "Нова Пошта" або "Укрпошта". Ви можете оформити доставку до поштового відділення або адресну доставку "до дверей". Вартість доставки залежить від ваги та вартості замовлення, а також вашого місцезнаходження.

Вартість доставки ми не включаємо у вартість замовлення - ви оплачуєте її окремо від замовлення, під час отримання, за тарифами оператора. Доставка замовлень вартістю більше 500 грн - безкоштовна. 

Перевіряйте товар одразу під час отримання у відділенні оператора доставки. Якщо товар пошкоджено - фіксуйте цей факт за допомогою відповідних документів оператора доставки, послугами якого ви скористались. 

Наш магазин не несе відповідальність за роботу служби доставки.

Способи оплати по Україні:

1. НА КАРТУ ПРИВАТ БАНКУ:

Ви можете зробити грошовий переказ за ваше замовлення в будь-якому відділенні Приватбанку (каса, термінал самообслуговування), або через систему Приват24 з комп'ютера або мобільного пристрою. Звертаємо вашу увагу, що в залежності від типу операції стягується комісія банку від 0,5% до 1%. 

Важливо: обробка вашого замовлення на доставку почнеться після надходження оплати. 

2. ПІСЛЯПЛАТА:

Ви можете оплатити замовлення під час отримання посилки. Звертаємо вашу увагу, що при оформленні замовлення з післяплатою оператори доставки стягують комісію.

3. Безвідсоткова оплата банківською картою через електронну платіжну систему PORTMONE.

    Якщо ви робите оплату з-за кордону - скористайтесь опцією Google Pay/Apple Pay (в розділі оплати через Portmone)

Обмін або повернення Товару:

Покупець має всі права споживача відповідно до чинного законодавства України.

Підстави та порядок обміну та повернення Товару регулюються чинним законодавством України про захист прав споживачів:

  • при придбанні товару неналежної якості – статтею 8 Закону України «Про захист прав споживачів»;

  • при придбанні товару належної якості – статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Якщо Покупець має намір повернути Товар, він має повідомити про це Продавця на електронну пошту. Продавець направляє Покупцю Форму про повернення Товару, яку Покупець має заповнити на надіслати Продавцю разом з Товаром.

Подальші рішення та дії (прийняття Товару, повернення грошей, відмова у прийнятті Товару та у поверненні грошей) відбуваються в порядку та у строки, визначені чинним законодавством України.