Пошук
  • МАЙСТЕР ЙОДА

Ламінарія — незамінний продукт для здоров'я печінки

Морська капуста (ламінарія) містить в своєму складі безліч корисних для організму компонентів: йод та інші мікроелементи, вітаміни групи В, аскорбінову кислоту, пектини, амінокислоти. Також у складі листя ламінарії знайдено від 15% до 30% альгінової кислоти — важливого для здоров’я полісахариду, що має складну структуру і утворюється із залишків двох поліуронових кислот.


Як альгінова кислота впливає на печінку

Альгінова кислота не здатна розщеплюватися під дією ферментів шлунково-кишкового тракту, тому вона проходить по кишківнику та виводиться в незмінному вигляді. Основні корисні властивості речовини пов’язані з її ентеросорбентною дією: альгінати сполучаються з токсичними молекулами в ЖКТ та сприяють їх видаленню з організму. Альгінова кислота допомагає в детоксикації від солей важких металів і радіонуклідів, завдяки чому вона попереджає та допомагає лікувати токсичне пошкодження печінки.

Також корисна речовина нормалізує обмін холестерину в організмі, виводить його надлишкову кількість. Альгінати можуть утворювати нерозчинні сполуки із компонентами жовчі, що секретуються в кишківник, тому вони беруть участь в ентерогепатичній циркуляції (процессах циклічного обміну жовчних кислот).


Потреба в альгіновій кислоті

Ця речовина не належить до класу незамінних, тому міжнародні рекомендації щодо її прийому відсутні. Людям, що дбають про своє здоров’я, буде корисним регулярно вживати ламінарію у вигляді кулінарного продукту (салати, супи), а також можна використовувати харчові добавки до їжі, що містять всі складові ламінарії у вигляді спеціального концентрату. Так в організм буде надходити достатня кількість альгінатів для захисту печінки та нормалізації її функцій.

Корисна альтернатива харчовим добавкам — приправи-суперфуди “Мастер Йода”. Вони містять у своєму складі відбірну ламінарію свіжого врожаю, тому крім добової норми йоду ви отримаєте всі корисні речовини морського делікатесу. “Мастер Йода” — найсмачніший спосіб підтримати здоров’я щитоподібної залози та печінки!


0 переглядів0 коментарів