Пошук
 • МАЙСТЕР ЙОДА

Вся правда про приправи з ламінарії "МАЙСТЕР ЙОДА"

Оновлено: 1 груд. 2020

"МАЙСТЕР ЙОДА" - це натуральні приправи-суперфуди з високим вмістом природного йоду.

Такі приправи – природна альтернатива звичайній солі.

Зібрані в далеких морях та океанах, водорості роду Ламінарія ретельно очищуються та висушуються. Після чого ми додатково їх очищуємо, дбайливо подрібнюємо та змішуємо з іншими натуральними інгредієнтами.

Тому це не лише корисно, а ще й смачно!

Йод - це мікроелемент, який необхідний організму людини для покращення обмінних процесів, підвищення розумової активності у дорослих, активації інтелектуального розвитку у дітей, покращення пам'яті та слуху, зменшення випадіння волосся тощо.


½ чайної ложки наших приправ в необробленому вигляді задовольняє добову потребу дорослої людини в йоді. Чому саме так?

Добова потреба здорової дорослої людини складає 150 мкг йоду. 1/2 чайної ложки нашої приправи в середньому важить близько 0,5 г. Початковий лабораторний показник в наших продуктах – 0,19г йоду на 100г. Це означає, що в ідеальних умовах ½ чайної ложки приправи містить близько 950 мкг йоду. Створити надлишок йоду в організмі досить складно. Експерти ВООЗ вважають безпечною дозу йоду в 1 000 мкг (1 мг) на добу. У деяких країнах, наприклад у Японії, добове споживання йоду може досягати 20 мг на добу (20 000 мкг) через часте вживання морських водоростей та морепродуктів. В Австралії безпечним вважають споживання до 2 000 мкг йоду на добу для дорослих і до 1 000 мкг — для дітей. Проте потрібно пам’ятати, що при тривалому вживанні йоду у високих дозах можливий розвиток йод-індукованого гіпертиреозу (особливо у немолодих пацієнтів, за наявності вузлового зобу або токсичної аденоми).

Якщо ви маєте сумніви щодо вживання продуктів із вмістом йоду - порадьтеся з лікарем з цього приводу.

Також варто врахувати, що під час використання наших приправ та в процесі приготування страв з цим продуктом - йод з часом випаровується, та ви отримаєте дозу йоду менше, ніж початково зазначено на пакуванні.

Корисні посилання: ВООЗ, NIH

Окрім йоду, приправи "МАЙСТЕР ЙОДА" багаті на інші макро- та мікроелементи: калій, магній, натрій, кальцій, залізо - тому корисні для щоденного прийому в якості добавки до їжі. Також приправи з водоростей мають високий вміст харчових волокон, які

допомагають налагодити роботу системи травлення та шлунково-кишкового тракту.

В чому особливість наших приправ?

 • Ми завжди використовуємо лише сертифіковану сировину. Та лише найсвіжішого врожаю, бо вона містить максимум користі!

 • На перших етапах виробництва ми додатково очищуємо ламінарію від механічних домішок, щоб ви не переплачували за пісок, якого зазвичай в цьому продукті міститься до 30%!

Користь, яку природа дала ламінарії – ми зберігаємо для вас:

 • Завдяки спеціальному процесу приготування, ми максимально зберігаємо природний вміст йоду та інших макро-, мікроелементів в наших приправах!

 • В якості натурального консерванта ми використовуємо морську сіль, яка є додатковим джерелом йоду. Тому, споживаючи наші приправи, ви отримуєте максимум природної користі.

 • Для фасування наших приправ ми використовуємо спеціальне сонценепроникне пакування, щоб надовше зберегти всі корисні якості продукта, а особливо вміст йоду.

Що ще потрібно знати про наші приправи з ламінарії?

 • Термін придатності наших приправ складає 6 місяців. Адже чим довше зберігається готовий продукт – тим менше корисних речовин він містить. З часом особливо зменшується вміст йоду, який є дуже летючою речовиною.

 • Під час роботи з ламінарією ми серйозно ставимося до контроля вологи у приміщенні – це важливо, щоб продукція не піддавалася загрозі небезпечних мікроорганізмів та ви не переплачували за зайву вагу.

Ви завжди можете бути впевнені в якості наших приправ!

 • Наша продукція пройшла лабораторні дослідження в поважній державній інстанції – Харківстандартметрологія. Це означає, що наші приправи відповідають стандартам ДСТУ та мають певні еталонні показники якості.

 • Ми надаємо декларацію виробника на кожну партію наших приправ – щоб і ми, і ви були впевнені в тому, що продукція максимально відповідає початково виданим на неї лабораторним заключенням.

Нічого зайвого! Лише природна користь!

 • Приправи "МАЙСТЕР ЙОДА" не містять ГМО, глутамат натрію, глютен, транс-жири, барвники та штучні консерванти.

Для кого наші приправи?

 • Вони ідеально підходять для всіх, хто слідкує за своїм здоров’ям.

 • Ми використовуємо лише рослинні інгредієнти – сублімовану ламінарію та свіжозмелені спеції. А ламінарію під час переробки не піддаємо термічній обробці вище 28 градусів.

Ми працюємо на користь вашого здоров'я!

491 перегляд0 коментарів